Automobilio patikra prieš pirkimą

Norėdami įsigyti naują ar naudotą automobilį, galite užtrukti ypač ilgai. Turėsite įvertinti ne tik automobilio išvaizdą, gamintojo patikimumą, tačiau ir jo techninę būklę, nusidėvėjimą. Jeigu neturite techninių žinių apie transporto priemonę ir jums sunku įvertinti jos charakteristiką – mūsų specialistai ateis į pagalbą.

 

Kvalifikuota automobilio patikra prieš pirkimą visoje Lietuvoje:

  • Pirminė automobilio apžiūra. Įvertiname bendrą automobilio vaizdą, atliekame salono įrengimų patikrą, įvertiname bendrą salono nusidėvėjimą. Patikriname automobilio kėbulą, tarpus, ardymo žymes, ieškome, ar nėra paslėptų defektų. Variklio skyriuje tikrinami skysčių nutekėjimai. Atkreipiame dėmesį, ar automobilyje yra pilna techninė komplektacija.
  • Automobilio diagnostika. Tikriname, ar transporto priemonėje veikia visa elektronika ir įrenginiai. Atliekame kompiuterinę diagnostiką.
  • Bandomasis važiavimas. Važiavimo metu yra stebima, kaip dirba automobilis, įvertinama, ar efektyviai veikia stabdžių sistema, kaip jungiasi bėgiai, ar važiuojant neatsiranda pašalinių garsų.
  • Automobilio defektų aprašas ir nuotraukos. Klientui pateikiame pastabas apie visus automobilio trūkumus ir defektus.

 

Paslaugos kaina: 199 Eur + kelionės kaina 0.20 Eur/km.

 

Siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu atsakysime į kylančius klausimus ir padėsime rasti geriausią sprendimą!