Atsiliepimai

Andrius

Naudojausi šia paslauga ir padėjo daugiau nei tikėjausi, rekomenduoju.

Paulius

Apžūrėjo gerą automobilį, patenkintas paslaugom ir pirkiniu.

Edvinas

Teko pasinaudoti Pauliaus teikiamomis paslaugomis. Šį atsiliepimą išskirstyčiau į 3 dalis: bendravimą, automobilio patikrą bei kainą.

Visų pirma norėčiau pakalbėti apie Pauliaus bendravimą. Jeigu atvirai, tai tokio bendravimo tikrai nesitikėjau ir tai sakau tikrai ne iš blogosios pusės. Žmogus ne tik, kad atsako į užduotus klausimus, tačiau ir pats pataria/pasiūlo kas, kaip, kur (praktiškai nuo A iki Z). Bendrauji lyg su senu pažįstamu. Tikriausiai ne vienam teko susidurti su kai kuriais paslaugų teikėjais, kurie dažniausiai atsako “taip”/”ne” ir papildomai parašo vos keletą žodžių… O čia buvo priešingai, užduodi klausimą ir gauni platų/išsamų atsakymą/patarimą. Tikrai nustebino, kad žmogus nepasivargina aptarti visus niuansus ir aspektus, nes tai užima tikrai nemažai laiko.

Kas liečia automobilio patikrą, tai viskas taip pat labai puikiai. Pats susisiekia su automobilių savininkais, derina laiką, išsiklausinėja visą reikalingą informaciją. Po to nuvyksta jų patikrinti. Viską patikrinęs, nufotografuoja automobilio kėbulo defektus, todėl matai realią situaciją net niekur neišėjęs iš namų. Aprašo visus įmanomus automoblio trūkumus, kuriuos buvo galima pamatyti gyvai jį apžiūrinėjant.

Kaina tikrai nėra didelė, jeigu taupote savo laiką arba labai daug nenusimanote apie automobilius. Žmogus tikrai išmano savo darbą (įsitikinau visu 100 proc.). Prieš vykstant apžiūrėti automobilių, praneša kiek tai kainuos (t.y. pati patikra + kelionė). Viskas labai paprastai ir aiškiai.

Tomas

Dėkoju šiam žmogui už išsamius atsakymus. Paklausiau gan nedaug klausimų, bet visą straipsnį parašė. Žinios tikrai plačios, bet svarbiausia noras padėti, paaiškinti su užsidegimu. Dėkoju dar kartą.

Romas

Dėkui Pauliui už suteiktas paslaugas, išsirinkom gerą mašiną už tikrai gerą kainą, žmogus iki detalių lengvai sukalbamas, malonu turėt reikalų!

Deivis

Labai išsamiai apžiūrejo ir ivertino automobilį, pateikė visų trukumų ataskaitą ir nuotraukas. Nors automobilio nepirkau, vistiek is anksto nuderėjo nemažą sumą nuo pradinės kainos.

Silvijus

Ačiū Pauliui už pagalbą įsigyjant automobilį. Beveik savaitę bendravom per forumą, ieškojom, kokį čia geresnį variantą rasti. Žmogus apskambino gal šešis ar septynis žmones, visko išklausinėjo ir kai radom įdomų variantą, Paulius pirmiausia vienas nuvyko ir apžiūrėjo automobilį. Po to viską raportavo man, ir vėliau mes susitikome bei su jo pagalba nusipirkau auto.

Viskas tikrai sklandžiai, žmogus užsiiminėja automobiliais, tad tikrai neturėtumėte jaudintis dėl jo nekompetetingumo ar kažko panašaus. Viską papasakos, parodys, paaiškins ir patars, ir dar kainą nuderės. Ir dar vėliau pasidomės, kaip sekasi su naujuoju automobiliu 🙂

Tikrai rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos perkant transporto priemonę. Paulius bendrauja maloniai, nėra jokių išsišokimų, kantrybės žmogus turi net ir su tais, kurių žinios apie automobilius nėra pačios turtingiausios.

Drąsiai kreipkitės!

Romas

Nupirktas dar vienas automobilis su Pauliaus pagalbą, žmogus išmano savo darbą.

Dovydas

2 mėnesius pats “pirkau” auto, kol galų gale supratau, kad niekur nejudu ir reikia išmanančio žmogaus pagalbos. Kreipiausi į Paulių.

Visų pirma išsamiai atsakė į keletą klausimų, po ko gan smarkiai pasikeitė mano įsivaizdavimas apie tai, kas yra svarbu perkant auto, o kas – ne. To rezultate nemenkai pakeičiau savo paieškos parametrus. Paskui nusiunčiau keletą skelbimų, kurie man atrodė verčiausi dėmesio. Jau už kelių valandų Paulius telefonu išsiaiškino apie juos tiek, kad nusprendėm net neapžiūrinėt. Jau šitoj vietoj supratau, kad buvo verta pirkt paslaugą, išskyrus tai, kad visa tai buvo nemokama :).

Sekantis skelbimas pasirodė vertas apžiūrėt, ką Paulius ir padarė. Pravažiavo, padarė diagnostiką, atsiuntė foto su visais smulkiais defektais ir nemenkai nuderėjo kainą. Sekančią dieną aš jau važiavau namo su nauju auto. Sumoj už auto ir Pauliaus darbą sumokėjau mažiau, nei auto kaina skelbime.

Kad pavyko greitai rasti gerą auto – tiesiog pasisekė, bet man labai patiko kaip Paulius atliko savo darbą – greitai, kokybiškai ir sąžiningai. Tikrai stengiasi surasti gerą auto, o ne kuo daugiau prastų auto apžiūrėt ir už tai susirinkt pinigus. Jeigu prireiks, tikrai kreipsiuos ir kitą kartą ir draugams rekomenduosiu.

Aivaras

Žmogus labai gerai nusimano savo srityje, padėjo išrinkti automobilį, nuderėjo ženklią sumą bei padarė diagnostiką.

Taip pat pastebėjo keletą automobilių defektų, apie kuriuos net pats pardavėjas nežinojo.

Dedu stiprų pliusą ir ateityje žadu naudotis paslaugomis.

Leonardas

Dėkoju Pauliui už pagalbą perkant automobilį!

Džiaugiuosi, kad radau šią temą ir nusprendžiau susisiekti su Pauliumi, visas procesas tobulas nes nereikia skambinėti ir derinti tai ko pats nelabai išmanau. Su Pauliaus pagalba mano darbas buvo tik išsirinkti dominančius skelbimus. Po šito žingsnio greitai gaudavau visą informacija apie automobilius ir patarimus kuriuos variantus verta pamatyti. Gyvai kartu apžiūrėjom mašinas, pasidarėm diagnostiką ir iš kelių variantu išsirinkau puikų automobilį, su kuriuo jau pravažiavau nemažai ir viskas yra gerai (apžiūros metu radom trūkumų, kurie nebuvo paminėti skelbime, bet man tai nebuvo problema).

Galu gale už automobilį + Pauliaus pagalbą sumokėjau mažiau nei buvo nurodyta automobilio skelbime.

Rekomenduoju ir planuoju dar kartą kreiptis tuo pačiu klausimu greitu metu.

Ačiū.

Simonas

Paslaugos buvo suteiktos labai aukštu lygiu. Itin kruopštus, dėmesingas, kūrybingas žmogus. Puikiai derasi su pardavėjais. Buvo malonu stebėti profesionalo darbą.

Evaldas

Asmeniškai turėjau garbės pažinti tikrą savo srities profesionalą, kurio dėka šiuo metu džiaugiuosi visiškai neplanuotu (pirminiai markės kriterijai nublanko prieš šį modelį), bet tikrai puikiu pirkiniu. Rinkausi ilgai ir nuobodžiai (kankinausi nei daug nei mažai apie 4 mėn.), nežinau iš kur pas žmogų tiek kantrybės gali būti net sunku patikėti 😀 Intensyviai atakavau Paulių su skelbimų nuorodomis ir mano nuostabai iš foto žmogus jau galėdavo padaryti verdiktą dėl mašinos stovio. O jei stovis tenkindavo, skambutis pardavėjui suteikdavo dar daugiau naudos dėl apsisprendimo ar verta vykti apžiūrai. Ir tikrai tų skambučių buvo užtektinai, tačiau vykom vos į kelis, tai tik pasako, jog žmogui mes rūpime ir betkur nepuola kaip akis išdegęs.

 

Man prarandant bet kokią viltį rasti sau tinkamą variantą Paulius užuot nusisukęs nuo manęs tik dar labiau pradėjo mane raginti nepasiduoti ir galiausiai jo atkaklumas davė vaisių – įsigijau puikų auto ir už priimtiną man kainą. Didelis DĖKUI!!!

 

Jeigu jums taip pat reikalinga specialisto pagalba auto klausimais – jis čia pat, vardu Paulius 🙂 Atviras ir sąžiningas nuo pirmos iki paskutinės minutės kaip 2×2.

Rimantas

Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi su Pauliumi. Kadangi esu pakankamai žalias automobilių srityje nusprendžiau išbandyti Pauliaus teikiamą paslaugą ir tikrai nelikau nusivylęs. Nors pirktas automobilis ir nebuvo brangus, tačiau Paulius visada buvo pasiryžęs pagelbėti. Bendravimas buvo labai sklandus, atsakymų į visus užduotus klausimus sulaukdavau labai greitai ir kokybiškai. Žmogus tikrai savo srities specialistas, vien iš pateiktų automobilių skelbimų suteikdavo puikių įžvalgų apie jų būklę, o ir perkant tinkamą mašiną buvo nuderėta jos kainą, taigi paslauga kartu su mašinos kaina gavosi net mažesnė nei pateikta skelbime ! Tikrai rekomenduočiau Paulių visiems ieškantiems automobilio!

Henrikas

Geras žmogus, duos patarimą, pakonsultuos, rekomenduoju.

Audrius

Didelis riebus pliusas ir nuoširdi rekomandacija Pauliui už pagalbą išsirenkant automobilį. Šiltai sėdedamas namuose išsirinkau skelbimą, numečiau Pauliui. Jis pakomentavo ką mano pagal nuotraukas ir nusprendėm, kad važiuoja jis jos apžiūrėti, o aš sau ramiai sėdedamas namuose laukiau naujienų. Atliko automobilio apžiūra (auto buvo purvinas, tai nuvažiavo į plovyklą ir kartu su savininku nuplovė auto, kad galėtu tvarkingai patikrinti kėbulą), o as visus minusus ir niuansus sužinojau iš nuotraukų, video ir skambučių. Labai aiškiai viską paaiškina, parodo visus net ir smulkiausius automobilio minusus. Po apžiūros supratau, kad automobilis vertas dėmesio ir išvykau link automobilio kur manes laukė Paulius ir auto savininkas. Nuo bendros 3100e sumos nuderėjo 500e euru + itikino savininką palikti naują akumuliatorių su garantiją, kuri savininkas pirmą labai norėjo pasilikti sau arba parduoti kartu ji, bet tada jau su +100e ant automobilio kainos. Atvykęs i vietą, pravažiavau su auto, isitikinau, kad viskas yra taip kaip pasakojo ir nuotraukomis/video parodė Paulius. Jei neturite laiko/žinių auto apžiūrai, tai rekomenduoju patikėti šį reikalą Pauliui. Jis tikrai žino ka daro.

Tadas

Pasinaudojau Pauliaus paslaugomis.

Nors jau nusiuntus skelbimą, sakė kad variantas bus praktiškai idealus, vis tiek norėjau įsitikinti, todėl užsisakiau pilną paketą.

Ir niekuo nebereikėjo rūpintis, viską suorganizavo su pardavėju, nuderėjo kainą (nors automobilis iš tikro ir buvo idealus), suorganizavo autoservisą patikrai ir t.t. Sukirtus rankomis su pardavėju dėl pirkimo, bet jam atsiradus nesklandumų, pats pasisiūlė laukti kartu 5 valandas iki kol bus sudėti parašai ir gauti rakteliai. Žodžio kišenėj neieško ir tikrai turi daug patirties. Žodžiu likau viskuo labai patenkintas.

Dovilė

Pirmą kartą teko naudotis tokia paslauga bet nenusivyliau, padėjo sutaupyti daug laiko ir pinigų, kuriuos būtų tekę sukišti į netvarkingą auto.

Lukas

Pasinaudojau paslaugomis. Likau labai patenkintas (sutaupiau daug nervu, laiko ir pinigu, taip pat gavau labai daug naudingu patarimu).

Viso proceso eigoje Paulius organizavo viska, man tereikejo jam siusti skelbimus ir jis ivertindavo ar isvis verta vaziuoti apziureti ar ne. Kelios pirmos apziuros buvo nieko gero, bet nepasidave ir nenuleido ranku.

Matosi, jog dirba is aistros o ne pareigos. Nuvaziavus apziureti zodzio kiseneje neiesko, sneka konkreciai ir nepasiduoda pardaveju pasakoms.

Stipriai rekomenduoju!

Renatas

Pasinaudojau paslaugomis ir likau labai patenkintas 10/10 balų. Viskuo pasirūpina už tave, susiskambina su klientu, apžiūri mašiną, pasako visus minusus ir pliusus, nusideri kainą. Net jeigu reikia, gali atvažiuoti pas jus į miestą ir nuvežti į kitą Lietuvos galą iki mašinos, kad ją pasiimti.

Romas

Dėkui už 3 nupirkta automobilį.

Povilas

Dėkoju Pauliui už pagalbą nuperkant automobilį. Viskas super greitai ir sklandžiai. 🙂

Atsiunčiau kelis skelbimus, kurie atrodė verti dėmesio. Paulius greitai susiskambino su pardavėjais. Išsirinkom kelis patikusius variantus ir nusprendėm, kad reikia važiuoti apžiūrėti. Man tereikėjo laukti nuotraukų su visais automobilio minusais.

Jau kitą dieną galėjau džiaugtis nauju pirkiniu. Praktiškai pasinaudojau paslaugomis nemokamai, nes nuderėjo pradinę automobilio kaina taip, kad susimokėjau už paslaugas bei dar žymiai sutaupiau.

Darius

Didelis AČIŪ padedant įsigyti automobilį. Buvo greitai patikrinti keli variantai ir išsirinktas geriausias.

Donatas

Paulius atliko puikų darbą padedant išsirinkti automobilį. Nusiuntus kelis variantus, išrinko geriausią. Viskas buvo atlikta už mane. Bendravimas su klientu yra aukšciausio lygio, o taip pat puikiai yra įvaldęs ir derybų meną su pardavėju. Rekomenduoju asmenims, kurie neturi daug laisvo laiko bei turi mažai žinių apie automobilius.

Arijus

Teko pasinaudoti Pauliaus paslaugomis, jei taip trumpai tai: dienos ryte atsiunčiau krūvą variantų, visus pakomentavo, patarė kuris geriausias ir galiausiai dienos pabaigoje jau vairavau savo naująjį automobilį 🙂 pačiam visiškai jokio galvos skausmo ar laiko leidimo apžiūrinėjant automobilius, bei ieškant prie ko prikibti, visą apžiūrą ir derybas atliko jis pats. Galutiniam variante aš su puikiu automobiliu (ir bendroje sumoje už mažiau nei skelbime nurodyta kaina – Paulius nuderėjo gerą sumą 😉 ). Rekomenduoju visiems žadantiems įsigyti automobilį.

Elvinas

Norėjau padėkoti Pauliui už pagalbą renkantis automobilį. Išsirinkau man patinkantį variantą, nusiunčiau ir iš karto gavau trumpą informaciją apie automobilį, kokie jo galimi minusai ir pan. Kas labai patiko, kad nereikėjo laukti, jau kitą dieną nuvyko ir apžiūrėjo automobilį. Gavau visą informaciją apie automobilį, buvo įvertinta ir pranešta apie pačius smulkiausius automobilio trūkumus. Be abejo sugebėjo nuderėti tikrai nemažą automobilio sumą. Gavau visą pagalbą nuo apžiūros iki pagalbos sudarant pirkimo sutartį. Džiaugiuosi pasirinkęs šią paslaugą 🙂

Rytis

Esu labai dėkingas Pauliui už pagalbą įsigyjant bei išsirenkant automobilį. Buvau šiek tiek pasimetęs kai prireikė įsigyti mašiną. Turėjau tam tikrus kriterijus, pagal kuriuos rinkausi automobilį, tačiau pats apie automobilius ne daug ką išmanau. Buvau kamuojamas įvairių įsitikinimų ir mitų, bet su pagalba viskas pavyko puikiai . Paulius apžiūrėjo automobilį, nufotografavo visus matomus defektus, bei pasidalino savo nuomone. Esu labai dėkingas! Rekomenduoju visiems taupantiems savo laiką. Ačiū!

Gabris

Pasinaudojau vakar Pauliaus paslauga. Likau tikrai patenkintas nauju pirkiniu, jo paties bendravimu, greičiu, ir visko suderinimu nuo a iki z. Taip pat buvo neblogai nuderėta kaina nuo pradinės, ko pasekoje atsiskaičius už paslaugą, vistiek buvo sutaupyta ir nupirkta pigiau negu skelbime. Rekomenduoju pasinaudoti Pauliaus paslauga, tai ypač būdinga tokiem kaip aš, kurie nelabai ką raukia apie automobilius. Dėkui, Pauliui.

Pavel

Ir man Paulius pagelbėjo renkantis ir igyjant mašinuką. Išrinko labiausiai tinkamą variantą, susisiekė su pardaveju, nuvažiavo į vietą, apžiūrėjo, paskambino ir išpasakojo kodėl, kas, kaip, ir kur. Pradinė kainą numušė kaip reikiant. Nuvežė pas pardaveją, užpildė pardavimo-pirkimo sutartį, man teliko sumokėti pardavėjui. Galutiniu atveju kažkiek sutaupiau pinigu ir tik vakarą skiriau auto pirkimui, o ne visą dieną. Nerekomenduoti tiesiog negalėciau.

Vidas

Teko turėt reikalų su Pauliumi perkant automobilį Lietuvoje. Labai gerai tiems, kurie mažai gaudosi auto pirkimo-pardavimo srityje, nes Paulius paaiškina viską ir pačiam pirkėjui beveik nereikia niekuo rūpintis, padeda visais pirkimo aspektais. Žmogus neskuba, skiria savo laiką ir prižiūri visą procesą, jog neliktum apgautas. Esu jam dėkingas bei rekomenduoju.

Dominykas

Paulius padėjo apžiūrėti ne vieną automobilį. Apie visus defektus, įbrėžimus gavau išsamią informaciją su nuotraukomis, taip pat paaiškinimus kiek tai svarbu, patarimus ir atsakymus į visus klausimus. Išsirinkom geriausią variantą, kuriuo tikrai džiaugiuosi. Žodžiu, pilnas atstovavimas automobilio įsigijime nuo A iki Ž 🙂

Jei trūksta žinių, laiko ar tiesiog norisi užtikrintumo važiuojant pirkti, pasirašant dokumentus, perduodant pinigus – rekomenduoju.

Aivaras

Neseniai teko antrą kartą pasinaudoti Paulius auto-patikrinimo paslauga.

Paimtas 2006 metų e90 2.0 dyzelis 120 kw (oda navi, mechanika)

Kadangi pats nenusimanau daug apie mašinas, teko pasinaudoti šio specialisto pagalba.

Atliko diagnostiką, pastebėjo keletą defektų, apie kuriuos pardavėjas nežinojo, arba “Tyčia” nežinojo. Nuderėjo nemenką sumą pinigų, kad net sumokėjus jam už paslaugą ir pats likau kaip sakant pliuse.

Tariu ačiū