Jūsų seno automobilio pardavimas

Ilgą laiką vis mėginate parduoti naudotą savo automobilį ir niekaip nesiseka? Priežasčių gali būti daug – netinkamai nustatyta kaina, nepatrauklios parduodamo automobilio nuotraukos ar klaidingas aprašas, blogai pasirinkti skelbimo platinimo kanalai. Siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu atsakysime į kylančius klausimus ir padėsime rasti geriausią sprendimą.

 

Automobilio pardavimo procesas kartais gali užtrukti ypač ilgai ir pareikalauti daug jūsų energijos ir laiko išteklių. Mes palengvinsime šį procesą ir parduosime jūsų naudotą automobilį visoje Lietuvoje:

  • Įvertiname automobilio techninę ir išorės būklę ir pasiūlome optimaliausią pardavimo kainą. Mūsų tikslas – parduoti jūsų automobilį už jums palankiausią kainą.
  • Automobilio parengimas pardavimui. Atliekame transporto priemonės plovimą, sutvarkymą ir kitus darbus.
  • Automobilio fotografavimas ir informacijos apie parduodamą automobilį patalpinimas į populiariausius, didžiausio lankytojų srauto sulaukiančius internetinius skelbimų portalus.
  • Jūsų atstovavimas derybose su potencialiais pirkėjais. Bendraujame su potencialiais pirkėjais, atsakome į visus kylančius klausimus, automobilį aprodome gyvai.
  • Pagalba sudarant pardavimo sandorį. Padedame sudaryti taisyklingą, visus reikalavimus atitinkančią transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį.

 

Paslaugos kaina sutartinė.

 

Jeigu pageidaujate parduoti automobilį kuo greičiau – galime pasiūlyti jį nupirkti iš karto už jums palankią kainą.